Приветствую Вас   Гость!    Регистрация   Вход
De-Parfum
ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН
       Контакты:
+38 063 351-44-81
+38 095 133-55-95
+38 068 790-27-27
Оплата и доставка 

 
Корзина:
Ваша корзина пустаЧи варто купувати парфумерні тестери


Парфумерні тестери виробляються в першу чергу для роздрібної торгівлі як демонстраційний варіант парфюмированной і туалетної води. Зазвичай їх залишають на продажних полицях біля упакованих флаконів, щоб кожен відвідувач магазину міг понюхати запах який його зацікавив. Саме завдяки парфумерним тестерам, покупець може почути всі ноти аромату і визначити стійкість парфумерії. Аромат ідентичний оригінальному, вся різниця полягає в білій технічній упаковці і можлива відсутність деяких елементів самого флакончика (наприклад, кришечки).

Тестери обов'язково маркуються як demonstration tester. У фірмових магазинах купити тестер Вам частіше за все не вдасться, адже за їх продаж магазин можуть позбавити торгової ліцензії, але в більшості інтернет-магазинів вони є у вільному доступі. Ціна парфумерного тестера приблизно на 10-30% дешевше ніж комерційний флакон, адже повноцінний флакон має кольорову упаковку, повноцінну кришечку і целофановую обгортку. До того ж частина вартості духів формує утилізаційний збір, який йде на переробку пластикової упаковки.Чи варто купувати тестер? Тут вже вирішувати Вам. Якщо Ви збираєтеся купити парфумерію в форматі тестер для себе або ж на подарунок близькій людині, боятися за великим рахунком нічого, адже флакончики виглядають ідентично, а економія грошей буває дуже пристойною. Але якщо парфуми купуються на подарунок особисто або колективом, краще тоді дарувати повну версію.

У недавні часи на ринку широку популярність придбали турецькі люксові тестера, які за своїм виконанням і запаху максимально наближені до оригіналів. Вартість такої продукції набагато нижче оригінальної, але щоб відрізняти оригінали від ліцензії потрібно дотримуватися певних правил:

- варто орієнтуватися на середню ринкову ціну тестера, адже занадто дешеві тестери зазвичай неоригінальні;

- хоч тестери духів пакуються в сіру технічну упаковку, надрукований текст на ній повинен бути чітким;

- партійні номера на упаковці і пляшечці повинні збігатися. Деякі виробники гравірують лазером номер виключно на склі флакончика. Таких виробників треба знати, щоб застерегти себе від підробки;

- в тестерах використовуються ті ж флакони що і в комерційних варіантах, тому скло флакона повинно бути чистим, прозорим і без зайвих нерівностей і вкраплень;

- завжди порівнюйте запах тестера з оригіналом. Якщо сумніваєтеся, чи не зовсім точно пам'ятаєте запах парфумів, нанесіть собі на руку оригінал і порівняйте з ароматом тестера. Запахи парфумів з різних партій можуть відрізнятися, але ця різниця найчастіше абсолютно несуттєва.

На следующей странице вы можете: купить аналоги духов.Категория: Красота и здоровье
Просмотров: 83 | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:

Вверх